Haber
Kağıtsporlu Ali İmamoğlu dünya ikincisi
![](https://saruhanli-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/kagitsporlu-ali-imamoglu-dunya-ikincisi-mHnxpzK5.webp)
KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’un başarılı güreşçileri, her yıl düzenlenen Uluslararası Dünya Veteran Güreş Şampiyonası’nda mindere çıktı. Büyükşehir Kağıtspor’un başarılı teknik adamlarından Ali İmamoğlu, 18-23 Ekim tarihleri arasında Yunanistan’da düzenlenen şampiyonada 77 ülkeden 647 sporcunun katılımıyla mücadele etti.
Başarılı sporcu şampiyonluktan dünya ikincisi olarak ayrılarak podyumda Ay Yıldız bayrağını dalgalandırdı.
Şampiyonada Türk Güreş Milli Takımı 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Abdullah Köktürk de şampiyonayı yerinde takip etti.